11.jpg

Jsme Štěpán a Jirka.

Štěpán miluje cestování a netradiční akce všeho tipu. Jirka je pilot tělem i duší. Jsme nerozluční parťáci a rádi přinášíme lidem netradiční a nezapomenutelné zážitky. Přemýšleli jsme, jak nabídnout lidem to, co milujeme. A tak jsme začali pořádat zážitkové lety.

Štěpán se stará o marketing, organizaci a pohodu na zemi. Jirka má na starosti zábavu ve vzduchu a hladký průběh letu. Náš hangár budete opouštět s úsměvem na rtech. O Vaši pohodu se rádi postaráme. To je pro nás to největší zadostiučinění. A samozřejmě Vám ukážeme přírodu a památky z netradiční perspektivy.

A hlavně...jsme v pohodě smile

 

Jiří Kopal

 

Někdo mu vložil do duše obrovskou touhu, která se nedala ovládnout jinak, než jí podlehnout. A tak od dob malého kluka zíral s hlavou zakloněnou na všechno, co se prohnalo nebem a myslel jen na to, jak se dostat tam nahoru.

Od slepených letadýlek ve vitrínce nad postelí přes dny a noci tvrdé práce, aby zaplatil své první hodiny ve větroni a pak v motorovém letadle, se postupně prokousal všemi zkouškami a kvalifikacemi pro získání licence profesionálního pilota.

Ostruhy profesionála v kokpitu získal na britském ostrově Isle of Man, kde se kombinují snad ty nejhorší povětrnostní podmínky dohromady. Vyzkoušel machrovací kombinézu testovacího pilota, padák na zádech a vědomí, že lítá na letadle, se kterým to nikdo před ním nezkusil.

V současné době pilotuje tryskáče pro VIP klientelum, prohání se nebem s úsměvem na tváři a dráždí všechny, kteří věří, že ty čáry za letadlem nejsou jen tak obyčejné.

 

 

 

Štěpán Havran

 

„Chlapče, tvým životním motorem bude sport. Abys nebyl pouze jednostranně zaměřený, přisuzujeme ti herecké vlohy.

Budeš se zajímat o kulturu, společenské dění, hru na housle a kytaru. Kreativita a zvídavost bude tvojí přirozeností. Životem tě bude provázet radost, velké množství přátel a rodina, která ti bude vždy oporou.

S Jirkou vytvoříš tým a budete se snažit hledat cestu, jak vystoupit ze systému, který tě v pět vypustí z kanceláře a následně ti dovolí pár hodin žít. Budete se spolu učit obchodovat na burze, vytvoříte vlastní značku potravinových doplňků a také založíte eventovou agenturu provozující zážitkové lety nad Olomoucí, tvým milovaným městem.

Tím se naplní tvoje touha po svobodě a radost z ní budeš předávat lidem kolem sebe.“

Řekly sudičky u Štěpánovy kolébky a tak se i stalo..

 

 

 

FaLang translation system by Faboba

Leťte s námi!

Letiště Olomouc

Konečná tramvajových linek číslo 2 a 7 a autobusové linky číslo 26.

GPS: 49.592691, 17.209547

 

Letiště Přerov

Zastávka autobusových linek Bochoř,včelín a Bochoř,rozc.k lesu.

GPS: 49.420437, 17.399168

Očima zákazníků

Kontakt

Snadhledem s.r.o. 

     +420 724 994 090
     info@letemkrajem.cz

     Litovelská 95/13

     Olomouc - Nová Ulice

     77900

Podnikatel zapsán u Krajského soudu v Ostravě

IČO: 06833641

Vytvořeno v roce 2018 | a kousek klukovské duše do toho dal Ondřej Došlík ©